Čím si myslíte,že to je, že zas našli novorozence vyhozeného venku?

Zase se našlo novorozeně.V i­gelitové tašce,pohozené u řeky.Chlapík šel dnes ráno,v Táboře, venčit čokla.
Maminku našli za 2 hodiny.
Řešení,známé,e­xistuje. A ona jej vyhodí jak odpadky.

Nejlepší odpověď
kropitko

No,dělá se mi z toho špatně,v dnešní době,když s klidným svědomým mohou maminky odložit dítě do babyboxu,tak to už vůbec nechápu. Je mi jich líto,všech,jak miminek,tak „maminek“…v u­vozovkách proto,že jsou to jen obyčejné zrůdy,které si nezaslouží žít.
jo a čím to je,vážně netuším,to jsou přesně ty případy,které neumíme vysvětlit.
Doplňuji:
Vy Člověku jeden,zajímalo by mě kdo jste,opět bych Vaši otázku ani nečetla,kdybych si nevšimla,že je kladně ohodnocena. Tohle jsou právě ty chvíle kdy lituji,že už nejsou červené palečky. Vy jste naprosto flustrovaný jedinec,který s nejvědší pravděpodobností ani svou matku nepoznal,je mi Vás líto,kde se ve Vás bere tolik nenávisti k ženám.

Další odpovědi
Luss

Je to svinstvo. Nerikam, ze se nemuze clovek dostat do opravdu obtizne zivotni situace, ale jak pisete: reseni existuje. a skoro kazde reseni je lepsi, nez dite nechat na pospas osudu v igelitce!!!

ReHu

Vše, co bych chtěla jste už napsali.
Mám dojem, že to je celkově o společnosti.
Jen se podívejme na skladbu TV filmů, obsah zpráv atd. Je to samá agrese a krimi.
Zprávy a noviny už jsem přstala sledovat. Důležité věci se dovím tak jako tak a výše uvedené mi k ničemu nepomůže, ba naopak, jen mi to kazí náladu.

kokoťenko

Absolutní neúcta k životu.
Doplňuji:
Chtěl bych vysvětlit od Člověka,co má proti ženám,proto jsem Vám dal palec,aby jste si mě všimnul,pojďte na diskuzi. Vám musel někdo hodně ublížit jinak si nedokáži vysvětlit Váš negativní postoj. Nejdřív napadáte Annas,teď ženy jako takové.??

mosoj

Souhlasím s ReHU. Je to o společnosti o celkovém úpadku morálky a změně hodnot. Téměř absolutní absenci kázně. Je to dopad změny společenského zřízení !!!!!

To člověk : Zvířata neodhazují mláďáta, naopak se o ně vzorně starají třeba i za cenu života.

anonym

Strach,nevyrov­nanost,tisen-ale kazdopadne ohavny cin-naskyta se dost reseni k dobremu konci! A Vam bubco,dekuji za pochopeni.

Lucimia

Nechápu, jak to někdo může udělat. Nevěřím, že někdo může být v takové nouzi a situaci, aby tohle musel udělat. Vždy existuje řešení. Dnes jsou babyboxy a ony přesto dále pohazují své VLASTNÍ děti. Ani jim nedají šanci žít. Je to hrozné.

Džanička

Pro takto hrozný čin,ŽÁDNÁ omluva neexistuje.Věřím že se ta ženská může dostat do situace která jí nedovolí vlastní dítě vychovávat,ale to jí neopravňuje k tomu,aby své dítě takto pohodila.Dala bych jim trest smrti,nic lepšího si nezaslouží.Stejně jak k smrti odsoudí to nevinné miminko.Proč ho nedá do babyboxu,proč ho neodloží v nemocnici,proč ho nedá k přímé adopci.Je to výchovou.ŠPATNOU VÝCHOVOU

oskar

Na to se ,už neda nic řict vše bylo zveřejněno,ale ja mam takovy dojem,že se tento nešvar čim dal vic rozšiřuje.

BENYTA

Ted si o mně myslete co chcete,ale takovou matku by měli naši „zákonodárci“ dát vykastrovat,a odebrat jí všechny její děti!At už měla pohnutky k tomuto činu jakékoli,nebýt pána s pejskem,našla by se jen igelitka s „mrtvým obsahem“…Ty krevní stopy,vedoucí přímo k jejímu bytu…copak po té osvětě i ta nejhloupější „máma“ neví,že může dítě anonymně předat a víc se o ní nikdo nebude zajímat?HNUS!
Pro ČLOVĚKA-je mi jasné,že jste v životě poznal samé bestie ženského pohlaví,jen Vás chci uklidnit a popřát,ta pravá určitě někde čeká…opravdu nejsme všechny stejné,hodné Vašeho opovržení…

člověk

je to smutné ale přirozené,prostě lidé,jsou jen druh zvířat.a není pravda,že žena je milé stvoření,je to jen samice,kterou vycvičili.

Klarisa

Také nechápu jak může někdo něco takového udělat.Ty ženské snad nemyslí,nemají svědomí a myslí si,že jim to projde.Já bych je zavřela a nechala ve vězení až do smrti.Protože to nejsou lidi,ale zrůdy.

Jahoda

Je to hnus. Jak někdo může něco takového udělat? Je to hrozné. Je mnoho možností, které mohla matka využít a ne dát dítě do igelitové tašky a někde pohodit. Je to živý tvor a nechápu, jak si někdo může dovolit tohle udělat. Slovy to nejde popsat, ale já nad takovými případy brečím a cítím obrovskou lítost. Dětí, které mají osud díky svým hanedbným rodičům, je mi strašně moc líto. Přeji jim hezkou budocnost, ale oni to bohužel neslyší… Matku bych dala na doživotí do vězení. Ale ani to by nestačilo… ☹

anonym

Pro Oskara: Nejsem si zcela jistý tím,že označit to jako „nešvar“, je trefné,

kokoťenko

Menší zlo,než se vyjádřit o ženě Člověkovým osobitým způsobem.

anonym

Pravda.