Kateřina Šil

Jak mám rodičům dokázat, že si bratr vymýšlí?

Mám bratra o šest let mladšího, začínala jsem mít tresty, např. Neodevzdala jsem domácí úkol, a tak mám měsíc zaracha na celou elektroniku. Bratr to zpozoroval a začal se mi do toho plést, vždy jsem ho vyzvedávala ze školy, když jsme přišli, svedl na mě, že jsem mu nevzala jeho vyrobený výrobek se školy. Anebo další, když jsem ho JEMNĚ PLÁCLA po rameni jako, že baba. Zaskučel po celém domě, že jsem ho liskla a dostala jsem zase na celé dva měsíce zaracha.
Jak mám rodičům dokázat, že jsem to nebyla já nebo že nedělám naschváli svému mladšímu bratrovi?
Prosím poraďte.

Nejlepší odpověď
jsemjá

Tímto si prochází skoro každý mladší bratr, musíš počkat. Ale zkus mu to prostě říct nebo to nějak rodičům říct, že je simulant apod.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kateřina Šil

Snažila jsem se jim to vysvětlit ale dobře, počkám si. Děkuji.

jsemjá

Je typické že mladší se snaží věci hodit na starší. Přiznám se- taky jsem tím prošel.