kikinka2210

jak to kamarádce šetrně řící ??

budu kamarádce dělat gelové nehty a píši si s ní.A ona mi píše jaké chce,jak jí mám říci aby nezapoměla že to nebude zadarmo?aby si vzala peníze ?už jsem ji to psla ale aby nezapoměla

Nejlepší odpověď
Pájo

Šetrně to znovu uvést. A otevřeně napsat rozmezí, do kterého se pak vejdete… pěkně na rovinu. Neměl by to být problém, když už jste jí to psala. Půjde jen o připomenutí.

Další odpovědi
hanulka11

no ty si troufáš ve 12 letech dělat nehty …jsi dobrá no snad ti to zaplatí , jde o to jak svou práci odvedeš a co když jí to nebude držet …vrátíš jí peníze?