Jak to funguje s pronájmem věcí od společnosti Kofola, a.s. ?

Dobré ráno, chtěla bych se zeptat, zda provozovnách gastronomického zařízení jsou např. chladící boxy, výčepní zařízení jsou zapůjčeny zcela zdarma od společnosti Kofola, a.s. – pokud v nich budou prodávány produkty od této společnosti, anebo každá restaurace platí každý měsíc nějaké nájemné. Budu ráda, když se najde někdo, kdo mně to vysvětlí. Děkuju :)

Nejlepší odpověď
Drap

Podmínky jsou stanovovány s každým zákazníkem individuálně. Smlouva se tvoří na základě předpokládaného odběru. Je třeba kontaktovat přímo Kofolu, a oni za tebou vyšlou svého zástupce