Vojtas20

Jak to funguje, pokud mám dvě brigády?

Dobrý den, chci se zeptat, když budu mít 2 brigády jednu na DPČ a druhou na DPP,
u brigády na DPČ bude hrubý výdělek 16 000 Kč měsíčně, podepíšu tam růžový formulář a uplatním slevy, protože jsem student, všechno v pořádku.
U brigády na DPP bude mesíční výdělek maximálně 5 000Kč, ale víc ne, bude se muset podávat nějaké daňové přiznání? Nebo jak to funguje? Děkuji

Odpovědi
Hlada

Zaměstnavatel strhne zálohu na daň a ta se po podání DaP vrátí.
Sleva na poplatníka je letos 27 840, takže do příjmu 185 600 se daň neplatí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.