Bronzový

Jak starou SIM kartu používáte?

Mám relativně moderní mobil Samsung Galaxy Pocket ale používám v něm stále SIM kartu od Eurotelu, která má za sebou dobře 15 let, pamatuje ještě Siemens C25 a "nerozbitnou" Nokii 3310 a stále bez problému funguje.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Mám SIM z prvního mobilu - Alcatel. Ten jsem zdědil - SIM má asi 33 let. Od té doby jsem vystřídal 7 telefonů - vždy pouze z nutnosti (snad každý zná problémy s baterií, ...). Vše stále staré modely - jen budík, popř. přijímám hovory. Nikdy mne nedostanou na ty moderní placky.

Další odpovědi:

Sim kartu mám asi 10let,pořád stejnou.
Ale moderní mobil teda nemám,mám blbej starej telefon,volají mi jen blbci.

Zlatý

Asi 16-17 let starou SIM, shodou okolností taky pamatuje SieC25, ještě před ním jsem ale měl Nokii 5110 (a mnoho telefonů poté)...
;-)

Bronzový

Přesně si to nepamatuji, ale 20 let už má za sebou.

Zlatý

Tak to si ji vymente za novou, na ktere je napsano LTE. Kvuli internetu, pujde vam rychleji, pokud to zaroven zvlada ten mobil. :)

Zlatý

Přednedávnem jsem ji měnil, takže pár měsíců, ale tu předchozí jsem měl 13 let.

Stříbrný

Mobil mám asi tak 13 let. Za tu dobu jsem několikrát měnil operátora. Jednou jsem mobil ztratil a objednával si novou SIMku. Poslední změna SIM karty proběhla z vůle poskytovatele, který nějak změnil firmu nebo co, moc jsem tomu nerozuměl. Poslali všem zákazníkům poštou novou kartu a chtěli, abychom si ji v příhodný okamžik vyměnili. To bylo letos zjara.

Stříbrný

Mám stále původní z roku 1996.

Pokročilý

ja mam SIM T-Mobile mam ji 5 let a zatim funguje jak ma

Diskuze k otázce

Stříbrný

cochee

Mou SIM mám po bratrovi, který změnil opa. Byla to původně kreditovka a je z prvního roku činnosti našeho 3. opa, Oskara. Musel jsem ji dvakrát změnit. Poprvé, protože nepodporovala SIM toolkit a podruhé, protože jsem vyžadoval tzv. TWIN SIM (dvojče) a to op vymění i původní kartu. Číslo je však stále původní.

Zlatý

gecco

Matesaxi - jen ze zvědavosti - odkud máš tu SIMku? - v ČR je GSM od roku 1996, tedy 19 let...
;-)

Pokročilý

nenene100

Matesax cestuje v čase:-D
Předtím tu byla akorát velká Nokia s trčící anténou a tzv. kufřík, ale ani v jednom, nebyla žádná simka.

Zlatý

gecco

nenene100 - já su tak starý, že pamatujuještě dobu před mobilama, NMTčka pochopitelně taky...
;-)
Můj první vlastní mobil byl v 1996 Sony CMDX 1000 (sakra - tehdy stál tak 4-5 průměrných platů ;-)))), ale ten byl ještě s jinou SIM, než mám dodnes...
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.