jak stahovat filmy?

Kde mohu zdarma stahovat filmy krome serveru ulozto.cz?

Nejlepší odpověď
Sally

ještě lepší však je stáhnout si neplatně program torrent (ze kterým mám výbornou skušenost) a pak stahovat filmy přes torrent. dělá se to tak že do googlu zadáte film který chcete stáhnout, třeba titanik, a zadáte titanik torrent a vyjedou vám odkazy. Pak už je to jednoduché. A to doporučuji!

Další odpovědi
Jivinho

Dobrý den.
Filmy se nechají stahovat např. přes Rapidshare. Stahování přes Rapid je Free nebo placené. Nevýhoda FREE stahování je, že je to pomalejší, a ne vždy Vám to půjde (pokud máte sdílenou IP), protože FREE nemůže stahovat více jak jeden uživatel IP. Pokud si zaplatíte Premium tak je to výrazně rychlejší a bez omezení IP.

Andreas

U torrentu je vsak nevyhoda, ze patri mezi ilegalni formu stahovani (oproti rapidshare, ktere nelegalni neni)

Megiee

nejlepší je nainstalovat si program DC a stahování je zdarma…

Jillie

Filmy se dají stahovat přes další různé servery podobné uložto.cz. Jsou jimi např. rapidshare.com, czshare.com, hellshare.com. V Čechách se nejčastěji používá stahování přes tyto servery. V zahraničí se více používá stahování přes torrenty, cože jest stahování filmů od jiných lidí, tedy film je uložen v počítači někoho jiného ne na serveru.

Krugerka

Já stahuji například přes hellshare.com

Necessary

pro me nejlepsi je stahnout si program Free rappid downloader http://www.dwn­.cz/?stahuj-zdarma=freerapid-downloader staci si akorad dejme tomu na nejakym foru najit odkazi na filmy co hledas a hodit je do programu…nemusis se o to ani starat stahly o budes mit za chvili…;-)

Petunka17

zaregistruj se na serveru www.warforum.cz a můžeš stahovat i nejnovější trháky

Tomi2k9

stahni utorrent a hledej torrenty napr na mininova.org

NiCCi22

najeďte na www.warforum.cz zaregistrujte se a hledejte co potřebujete. něco je přes rapidshare ale jsou tam i free servery. kdo hledá najde :)!
nebo přes torrenty- na stahuj.cz si stáhněte azureus nebo třeba utorrent a pak si jen najděte na netu torrenty které chcete( mezi dobré anglické stránky patří třeba thepiratebay.com)

majdík

Do vyhledávače si dáš film co si chceš stáhnout ! A ono ti to třebe najde : film.cz nebo jiné stránky kde si muzes stáhnout filmy

Radius

FILMY ČESKY A ZADARMO:

https://www.y­outube.com/chan­nel/UCoemQ3xsaV­dIYtnh2B7K3Eg

Gosu

Kinotrip.net pravdelně rozšiřuje filmovou i seriálovou nabídku a umožňuje stáhnout film z vícero zdrojů. DOPORUČUJI! 🙂

janja

www.rajfilmy.eu

Tom Hardy222

Mě to píše server nenalezen.

nnln

Pokud můžu poradit, tak já stahuju filmy na http://www.he­llspy.cz/?d=57e368 Je tam víc filmů / seriálů než například na ulož.to a za 1 SMS máte vystaráno na měsíce stahování v super rychlosti.