Toga

Online sledování filmů – v angličtině? Znáte nějakou stránku?

Zdravím, chtěla bych se zeptat zda někdo nezná nějakou stránku na sledování seriálů nebo filmů které jsou anglicky. Ráda bych začala koukat na nějaké anglické filmy/seriály jenže nemůžu nikde nic najít. Díky za jakékoli info :)

Odpovědi
Michal Kole

rapidshare.com

misskas

ahoj zkus kinotip.cz-jsou tam filmy v CZ i ENG jo a děkuji ti moooc za tu radu s tou mariah bylo to přesně ono co jsem sháněl díííky!

Zdroj: kinotip.cz