SajmonModer

Jak rychle se vám stahují filmy přes Ulozto.cz?

Kolik kilobajtů za vteřinu se Vám přenese?

Nejlepší odpověď
anonym

Jsem tam zaregistrovaný,mám předplacený kredit a tak film o velikosti cca 700 MB stáhnu během 10–20 minut,ale záleží jak je rychlé připojení k netu.

Další odpovědi
Jahoda

Pokud je na netu hodně lidí, tak cca 3 hodiny. Pokud málo, tak v rozmezí cca 45 – 60min. Také jsem tam zaregistrovaná a také si tam dobíjím kredit. Bez kreditu by mi to trvalo celý den.

waloraz

28,5

Jsemtady

To máš podle toho jestli máš premium nebo free a taky podle toho jakej máš net. Takže to není vždy stejné.

iceT

Momentálně 106kb/s,ale záleží na denní době a jestli stahuju free nebo placeným.

zbysek

i bez kreditu to jde slusne,ale pouze ve vsedni dny ,jak padne zacatek vikendu tj.patek vecer,az do pondeli do rana ,je to pomale,server je preplneny,a ktomu te nepomuze ani zadny kredit..kdyz to funguje normalne tak je to cca 280kb/s o vikendu klidne 10kb/s

selena gomez

Asi půl hodiny.