goonerkitty

Jak stáhnout Android 7.0?

Ahoj, mám takový problém. Mám HTC One M9 a mám stále Android 6.0. Sestra má stejný telefon a již má Android 7.0. Mě se stále nechce nabídnout aktualizace systému. Když v nastavení dám O produktu a pak systémová aktualizace, píše to, že žádné aktualizace nejsou k dispozici. Prosím nevíte jak jinak aktualizovat systém na Android 7.0? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Přímo v nastavení telefonu najdeš položku Informace o telefonu a pod ní pak Aktualizace systému viz https://www.ne­ajtak.cz/jak-aktualizovat-android/

Při aktualizaci bys měl být připojen k internetu nějakým nezpoplatněným způsobem ať se ti to neodečítá od FUP v rámci tarifu (je to obvykle pár set MB dat), ideálně přes WIFI