accapulco

Jak správně nastavit wifi router ADSL?

Ahoj, mám problém, který se projevuje takto:

Vše fungovalo dobře.
Pak vypadl internet a restartoval se modem a svítilo červené světýlko připojení. Po restartování se vše na chvíli zlepšilo.
Pak se to stalo znovu a pak zase. Tak jsem otevřel nastavení a zakázal vzdálenou správu zařízení, na chvíli to přestalo.
Pak se modem znovu resetoval a v administraci modemu jsem měl znovu povolenou vzdálenou správu modemu.
Tak jsem změnil heslo a vše jsem zakázal.
A po čase se znovu modem resetoval, připojení tentokráte funguje, ale vždy vypadne wi-fi a je třeba modem znovu resetovat, ovšem wi-fi vypadne po chvíli znovu, protože dojde opět k resetu.
Po odpojení kabelu od internetu ze síťové zásuvky připojení se modem již nerestartuje a wi-fi normálně funguje.

Jakmile modem připojím k internetu, on se za chvíli restartuje, je povolená vzdálená správa a znovu se deaktivuje wi-fi.
  Dříve to bylo s tím, že wi-fi šla, ale nešlo připojení, svítila ona červená kontrolka. Tak nad tím bloumám, zda nějaký hacker… Když nechám modem odpojený od internetu, wifi funguje a modem se nerestartuje. A je to nepravidelne. Asi jak se komu zachce… ☹

Děkuji moc za rady

Odpovědi
cochee

Tohle řeš se zákaznickou linkou tvého poskytovatele ADSL připojení. My tady víme prd.

Dochy

Pokud máš svůj modem, asi je vhodné koupit jiný. Pokud máš půjčený, kontaktuj podporu.

Arne1

Není pro ten modem k dispozici novější firmware?