Avatar uživatele
accapulco

Jak správně nastavit wifi router ADSL?

Ahoj, mám problém, který se projevuje takto:

Vše fungovalo dobře.
Pak vypadl internet a restartoval se modem a svítilo červené světýlko připojení. Po restartování se vše na chvíli zlepšilo. 
Pak se to stalo znovu a pak zase. Tak jsem otevřel nastavení a zakázal vzdálenou správu zařízení, na chvíli to přestalo. 
Pak se modem znovu resetoval a v administraci modemu jsem měl znovu povolenou vzdálenou správu modemu. 
Tak jsem změnil heslo a vše jsem zakázal. 
A po čase se znovu modem resetoval, připojení tentokráte funguje, ale vždy vypadne wi-fi a je třeba modem znovu resetovat, ovšem wi-fi vypadne po chvíli znovu, protože dojde opět k resetu. 
Po odpojení kabelu od internetu ze síťové zásuvky připojení se modem již nerestartuje a wi-fi normálně funguje. 

Jakmile modem připojím k internetu, on se za chvíli restartuje, je povolená vzdálená správa a znovu se deaktivuje wi-fi. 
  Dříve to bylo s tím, že wi-fi šla, ale nešlo připojení, svítila ona červená kontrolka. Tak nad tím bloumám, zda nějaký hacker… Když nechám modem odpojený od internetu, wifi funguje a modem se nerestartuje. A je to nepravidelne. Asi jak se komu zachce… ☹

Děkuji moc za rady

Zajímavá 0 před 1564 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Tohle řeš se zákaznickou linkou tvého poskytovatele ADSL připojení. My tady víme prd.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Pokud máš svůj modem, asi je vhodné koupit jiný. Pokud máš půjčený, kontaktuj podporu.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Není pro ten modem k dispozici novější firmware?

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek