nastavení routeru

Potrebuji nastavit router.V navodu je napsano: „nastavte vaší síťové kartě IP adresu…“ Nemohu žádnou IP adresu najít,když najedu na sítovou kartu.Podarilo se mi akorat zmenit kanal z hodnoty 11 na 13.Diky za radu Pepa

Nejlepší odpověď
Dandi

Dobrý den, chcete-li nastavit síťovou adresu, tak dejte síťová připojení, pravým tlačítkem vyberte vlastnosti a zde máte nastavení TCP/IP. Zde již můžete nastavit adresu ručně, nebo nechat automaticky přidělovanou pomocí DHCP z routeru…

Další odpovědi
Attack-design

zadej tam adresu ktetá ti vyjede když napíšeš www.bleskovka.cz a mělo by to být ok