zdenda68

Jak nastavit LAN síť u Counter Strike Source

Ahoj, chtěl bych se zeptat jak mám nastavit počítače abysme mohli spolu hárt přes LAN Counter strike source, na LAN párty nám to slo, ale pak jsme spojili dva pocitace samostatne bez switche a nejde to… v rubrice LAN nám to ani nenajde server…

Odpovědi
NotFound

  1. musí být dobře nastavená LAN – statické adresy na obou PC (např 192.168.1.1 a 192.168.1.2)
  2. tady hádám CS:S jsem nehrál, ale předpokládám, že se musí zapnout dedikovaný server a pak se na něj stačí připojit dle IP (alespoň takhle jsme to dělali s CS 1.6)