Sonush

Jak spravit webkameru?

Ahoj :) Chtěla bych Ask.fm zodpovídat otázky videi, ale pořád mi to hlásí, že kamera je zaneprázdněná. Zkoušela jsem kameru opakovaně zapojovat a odpojovat, vše jsem povolila, na všem jsem kameru zkoušela, ale pořád se mi ne ne zapnout. Poraďte, prosím :( Děkuji.

Odpovědi
Bedy

Pokud máte na počítači Skype, je v některých případech ho nutné vypnout – dole klikněte na ikonku u hodin a tam zvolte Odhlásit a Skype úplně zavřete, ukončete.
Pak by neměl být problém.