Horst

Problém s webkamerou v notebooku.

Nejde spustit. Nereaguje. Nefunguje. Kde v systému ji opravit? Díky

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Může to být jednak závada na hardwaru, což si vyžádá servis či dokoupit kameru externí za několik stovek a tu hardwarovou „vypnout“,

Tak problém bude v softwaru a bude potřeba reinstalace, nejlépe za použití nových ovládačů z webu výrobce

napiš mi víc na michal.kolesa@seznam.cz pokusím se na „dálku“ zjistit v čem je problém