Bronzový

Jak spíte?

Máte svou oblíbenou polohu jako je na zádech, na břiše, na boku ze strany srdce a podobně?
Existuje vůbec i ta "zdravá" varianta ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Spím dobře.
Než usnu tak v pozici polosedě, pak se otočím na pravý bok do klubíčka, abych ještě než usnu dobře viděla na telku, a pak je mi to fuk, stejně se probudím naplacato. Tedy polštáře všude, jen ne pod hlavou.

Další odpovědi:

Stříbrný

Ortoped mi říkal, že nemám ležet na břiše, ale na zádech, když mě teda ty záda bolej, ale to fakt chrápu, jako medvěd, ale mě to nevadí, já o tom vím jen co slyším z doslechu od těch, co kvůli mojí poloze nemůžou spát :-)

Bronzový

Nejradši spím skoro na břiše s jednou nohou pokrčenou a druhou nataženou.
A na zádech nedokážu usnout. :)

Zlatý

Spím na zádech - pokud to jde...

No - bohužel v té poloze děsně chrápu, takže to většinou nejde...
;-)

Nejraději spím ve stabilizované poloze,co kdyby někdo přišel?

Zlatý

Na zádech, na břiše s levou nohou pokrčenou, na pravém boku, méně často na levém boku.
Poslední dobou usínám často bez hnutí, abych neprobudila kocoura, který se uvelebí na mně a kočku pod peřinou :-)
Prostě mi to hlava nedá, když jsou tak spokojený.

Zlatý

Spím na všechny zde uvedené způsoby, ale viz diskuze...

Zlatý

Většinou na pravém boku a myslím, že tato poloha je ta "zdravější". :-))

Většinou teda na pravém boku s obouma nohama pokrčenýma, nebo na břiše s rukama pod polštářem :)

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

Hele, vy dva, na mne nemáte. Já mám se spaním dlouhé roky problémy. Já dokážu chrápat, mluvit ze sna(srozumitelně), a co je nejhorší, že nadávám velice sprostě. Nyní jsem byl hospitalizovaný a při přijmu jsem upozornil lékařku i sestru na tento problém a i přesto mne dali na pokoj ke dvoum pacientům, které jsem taky upozorňoval, ale ti jen mávli rukou. No, a ráno při vizitě si stěžovali, že k vůli mne se nemohli vyspat a večer jsem dostal samostatný pokoj, ale i tak, noční službu konající sestry se můžou počůrat smích, když mne slyší za zavřenými dveřmi. Mimochodem, lékařkou jsem byl objednán do "spánkového centra" . Resumé: oba jste žabaři. :-)

Stříbrný

Samba

gecco, určitě nechrápeš víc, než já :-), to není snad už ani možný :-D

Zlatý

gecco

Sambo - víš, že se s holkama nehádám - ale v tomto si ti dovolím oponovat...
Mé chrápání je pověstné - a ti, kdož mne znají, si v kempu vybírají místo pro stan hned vedle výčepu - pokud já jej mám postavený na úplně opačném konci...
;-))

Stříbrný

Samba

Tak dobře, já ti teda věřím, ale i ty mě věř, že jsem v tom hotovej profik :-D Dokonce si ze sna, nebo ve snu, nebo jak se to říká i docela slušně pokecám :-)

Zlatý

gecco

;-))
Tak to já ne, pamatuju na Plzáka a mlčím...
;-))

Stříbrný

Samba

No jo, na co ty hned nemyslíš, to já neřvu "Frantoooo, ty seš tak úžasnej!", já řvu třeba "chyť ho, zabte ji, kudy mám vyběhnout?"...a tak, no :-)

Zlatý

gecco

;-))

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.