Avatar uživatele
akvidzerp

Jak si zapálit bez zapalovače,bez sirek?

Zapálil sem si o plotýnku,neznáte jiný způsob?Plotýnka je na dlouho a já mám chuť na další:)
Doplňuji:
hanulka11:to ne zas takovej kuřák nejsem:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Georgo2010 před 4359 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Jak%20si%20zap%C3%A­1lit%20bez%20za­palova%C4%8De%2C­bez%20sirek%3F

Zkuste si projít i starší odpovědi, třeba najdete radu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Tak si zapaluj jednu od druhé, to nejde? :D:D:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hykam

Tak si zapal zase o plotýnku, od toho zapal svíčku a pak už si budeš zapalovat od svíčky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Georgo2010

Napadají mne v praxi tyto možnosti (kromě již řečeného):

  1. nejlépe přestat kouřit,
  2. přejít na e-cigarety (jsou levnější, zdravější, elektrické zapalování z baterie),
  3. využít elektrický zapalovač v autě (ideálně jako spolujezdec),
  4. pokud je parné slunné počasí, vystačíte si i s lupou (silnějšími dioprtrickými brýlemi),
  5. poprosit kolemjdoucího (kuřáka) o zapálení:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

jednou sjme to zkoušeli o fáti vypínače. nasliniš konec retka a dotkenš se fáne,cigáro není vodivé takže ti to nic neudělá.Ale taky to je delší zpsůob
Dobře a rychle to jde o čerstvé horké sváry.To se dě lá u nás v práci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Třeba magneziovým škrtátkem? Co tak ho mít v záloze?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Simča Vítů

Pokud máte skolokeramickou desku tak si jí rozžhavte a použijte špejli :D funguje na zapálení cíga :D suprově :D

Avatar uživatele
zden28

Už v pravěku si lidé oheń uchovávali ve troudu :) Troud je suchý materiál, schopný zachytit a udržet žhavou jiskru, kterou jsme schopni rozfoukat do plamene, při použití dalšího hořlavého materiálu. Dá se vyrobit z houby troudnatce kopytovitého (Fomes fomentarius). Na našem území roste především na bucích v horách, v nížině výjimečně i na bříze. Více: http://wastelan­drangers.blog­spot.com/2012/08­/jak-vyrobit-troud-dil-prvni-hubka-how.html

před 1267 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek