ZuzuBubu

Jak si vyrobit lžičku?

Chci jìst ve škole tajně nuttelu a nemám na to lžičku a když si jí vezmu z domova máma to pozná a kupovat se mi jí fakt nechce. Prosím poraďte.

Nejlepší odpověď
zjentek

Co takhle dřívko z nanuku? Dneska si můžeš vybírat z více tvarů, to není jako za mého dětství, kdy něco takového neexistovalo. A pokud nemáš na nanuka, tak použij tužku, nebo pravítko, v krajním případě si slož čtvrtku papíru, anebo zkus kružítko.

Další odpovědi
dubraro

Zajít do nějakého bufetu a tam požádat o / koupit si plastovou lžičku.
Vypůjčit ve školní jídelně.
Vyklepat z plechu.
Vyrobit z keramické hlíny a vypálit.
Vyřezat ze dřeva.
Vytvarovat z kusu nahřáté termoplastické umělé hmoty.
Hezky se usmát na nějakého kluka a chtít aby ti ji sehnal.

Mc Merkurion

… to jsou problémy: … a co takhle použít příbor králů >>> jednoduše prst a pak olíznout … jak myslíš, že jsem to dělal já (nehledě na to, že tajně jíst ve škole nutelu bys neměla) …

brillant

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=UqGaRqjWI­CU

Arne1

Vezmi nůž, sežeň kus nějaké větve a vyřež si ji.

ivzez

Zuzanko, mnohem rozumnější než hledat radu,
jak maminku podvést, by bylo se s ní domluvit.

Když to s nuttelou nebudeš přehánět, dá si jistě říct i tvoje
maminka a přidá ti k ní lžičku sama. A navíc ocení, že má
rozumnou dceru, která chce jednat na rovinu.