Zlatý

Co uděláte, když nemáte lžičku, dojíte sousto salátu posledním kouskem rohlíku a v kelímku od salátu Vám ještě zůstane?

;O
https://www.google.cz/…

sesednizvola- no, jasně, otázka- co tedy uděláš? ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Velice nepříjemná situace. Snažím se jí předcházet rozumným hospodařením s pečivem v průběhu konzumace salátu. Pokud k této situaci přesto dojde, nezbývá než použít prst. To by mě u srdce bolelo, kdybych měl lžičku salátu vyhodit.

Další odpovědi:

Zlatý

Prst to jistí.

Pokročilý

Pokud je to nízký kelímek,tak ho i vylížu. Ale doma, že jo. V parku bych to nedělala.

Pokročilý

Ne , dojim sousto salatu poslednim kouskem chleba.. Otazka?

No dojim to tim chlebem a poucim se z te zkusenosti. Od te chvile u sebe budu vzdy nosit rezervni lzicku, co kdybych na ten salat dostal chut znovu. Zatim se mi to ale tedy nestalo a tak na sve ponauceni stale cekam a chodim bez lzicky..

Pokročilý

Já si to vždycky propočítám,že na poslední rožek rohlíku mi vyjde poslední trocha salátu

Bronzový

Kupuji si více pečiva a mám u sebe lžičku.

Pokročilý

Poklepem na dno obráceného, k ústům přitisknutého kelímku, se snažím zbytky salátu dopravit do úst. Kelímek různě promačkávám, abych přilepené kousky salátu vypudil od stěny.

Pokročilý

Vodstříhnu si z víčka kousek plastiku - ten použiju jako lžičku, páč mám na kapesním noži nůžky.

Diskuze k otázce

Bronzový

kablik

hodím to do koše na odpadky, jednoduché, případně si koupím další salát i s rohlíkem...

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.