_Lucka_

Jak si skrýt telefoní číslo při hovoru..?? (Mám T-mobil, nokia 6300)

Nejlepší odpověď
brillant

Stačí jen zadat #31#tel_číslo.

Další odpovědi
iceT

Zkus napřed zavolat operátorovi a zeptat se na tuto službu.Měli by ti to nastavit sami,ale pak budeš skrytá každému,jinak na odkrytí existuje číselný kod,který když zadáš před volaným číslem,volajícímu se číslo zobrazí.Akorát netuším jak je to u toho kterého operátora.Jdou tak nastavit i některé telefony přímo v menu telefonu.