Miroslavst

Jak si muži v Indii vybírají manželky, když jsou celé zahalené v šárí?

Jak si muži vybírají manželky když jsou ženy celé zahalené,a nesmí ukázat tvář, co když si pak veme nějakou šílenou ohavu?
To šárí si nikdy nesundavá? No možná by to někdy bylo i lepší?

Nejlepší odpověď
panenka

Svatbu organizují rodiče, to znamená, že též vybírají pro svá dítka nastávající partnery

Zdroj: http://www.gz­.cz/indie/svat­ba/svatba.html

Další odpovědi
anonym

asi podle čuchu,jinak tam jsou snatky dohodnuté když jsou svatebčané ještě děti
Doplňuji:
a možná i podle té tečky na čele,čím je větší,tím je lepší

Radak

Dívají se třetím okem.

ReHu

Je to, jak píše panenka.
Někdy jsem i ráda, že jsem v čechách.

Adlim

Jsou tipy mužů,kteří nekoukají na krásu ženského těla,ale stačí jim,že je chytrá a to poznají i když je žena zahalená.Doma v posteli si aspoň mohou představovat,že vedle nich leží ta nej kráska,kterou si vysnili.