hudzu

jak si mám vysvětlit na střední škole ,že má být syn neklasifikován z duvodu 4 zameškaných hodin?Bude opakovat ročník?

Co znamená na střední škole neklasifikovan syn chyběl 4 hodiny na Němčinu z duvodu nemoci a má být neklasifikován ,bude opakovat ročník?

Nejlepší odpověď
annas

Vysvětlení získáte na škole od vyučujícího a třídního učitele.

Nechce se mně věřit, že by syn jen kvůli 4 zameškaným hodinám nedostal známku. Ve školním řádu je stanovené procento počtu hodin, které může žák v daném předmětu zameškat – liší se podle jednotlivých škol.

Pokud bude váš syn neklasifikovaný, vykoná dodatečnou zkoušku v termínu, který mu stanoví škola. Zpravidla se koná koncem srpna, nezjazší termín je 30.. září.

Další odpovědi
mosoj

Tak jenom ty 4 hodiny a ještě snad omluvené ! nebudou příčinou.

zelí

Neomluvené hodiny.

hudzu

všechny hodiny má omluvené ale asi bude problém,že mají jednu hodinu němčiny týdně je to na Zdravce tak nevím

annas

Zkuste si sama spočítat, kolk bylo týdnů, kolik odučených hodin. Procento nevím, je na každé škole jiné.

hudzu

byl nemocen a chyběl na 4 hodiny Německého Jazyka