Avatar uživatele
jirka21kufr

Jak si mám najít práci, když jsem málo komunikativní?

Dobrý den,
absolvoval jsem střední školu s maturitou a už rok nemohu najít žádnou práci. Problém je v tom, že jsem málo komunikativní. Posílám firmám jen životopisy, ale nevolám jim. Je pro mě těžké telefonovat. Pouze v nejnutnějších případech. Co mám dělat? Všude potřebují komunikativní lidi. Už mně to přijde bezradné.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? peterd108 před 1902 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Trénovat, svět se s nikým nemazlí. Říká se, „kdo chvíli stál, stojí opodál“. Tím je řečeno vše. Doba je drsná, kdo se dá, toho převálcuje.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Zřejmě si někteří zaměstnavatelé pletou slabší komunikaci se slabší inteligencí.
Co to tak zkusit pro začátek s manuální prací? Po zaškolení není denní komunikativnost tak potřebná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Pokiaľ nenájdete riadne zamestnanie, nájdite si prácu, aby ste
1 – mal z čoho žiť
2 – aby ste si pomaličky započítavali odpracované roky nielen do dôchodku, ale nikdy neviete, kedy ich budete potrebovať a aj potencionálni zamestnávatelia budú vidieť, že nie ste „zašivák a nemakačenko“.
3 – bez práce pomaly zabudnete, čo ste sa v škole naučili, stratíte „pracovné návyky“ (aj keď teraz máte ešte malé) a pomaly sa začnete prepadať na dno spoločnosti.
4 – nespoliehajte sa na to, že práca príde za vami, nie, musíte si ju sám hľadať!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Práci hledejte dál, ale přiberte si k tomu trénink komunikace. Vím, že úřady
práce uchazečům pomáhaly se sepsáním životopisu i v tom, jak komunikovat
s potenciálním zaměstnavatelem. Zkuste se tam zeptat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1837 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek