maschin

Jak si mám najít kamarádky?

Jsem kluk 22 let. Kamarády mám, ale kamarádky žádné. Moc bych chtěl kamarádku, abych pronikl do ženského světa, naučil se komunikovat s holkama a našel si proto holku. Chtěl bych abych nějakou holku začal alespoň trochu zajímat a na to by stačila kamarádka. Holky co znám jsou jen takové známé, se kteými prohodím pár slov, ale nechodím s nimi sám na kafe. Jak si mám najít kamarádku?

Odpovědi
quentos

Jaké máš zájmy? Nenajde se mezi tvými koníčky nějaký, mezi jehož vyznavateli je převaha žen? Kupříkladu já to tak měl s uměním – nejednu kamarádku jsem poznal ve výtvarném kroužku.
Co děláš (studuješ, pracuješ)? Pokud je ve tvém studijním oboru nebo v práci převaha mužů, může to být problém, ale naopak i záminka zapříst konverzaci na škole/pracovišti s příslušnicí ženské „menšiny“…

anonym

Nijak,počkej,až si najdou ony tebe,když máš mindráky.