Isarrix

Jak si aktualizovat profilový obrázek na facebooku, aniž bych jej musela smazat?

Spousta lidí si na facebooku denně aktualizuje svůj profilový obrázek, který nijak neodstraňují ani neupravují, tak by mě zajímalo, jak to provést.

Odpovědi
MiKu

Původní profilový obrázek zůstane automaticky uložen ve fotkách v albu „profilové foto“ a dá se kdykoliv znovu použít, při změně profilového obrázku se vybere možnost „vybrat z fotek“ a ne „nahrát fotku“, čímž se míní nová foto z pc nebo mobilu.