deliris

Jak se žije s osteoporózou?

Jak se žije s osteoporózou – řídnutí kostí? Máte nějaký speciální dietní režim? Jakou pohybovou aktivitu jste zvolili? Musíte se pravidelně protahovat?

Nejlepší odpověď
beer

Samozřejmě, žít se dá a dokonce musí s každou nemocí a jde to..

Zdroj: http://nemoci­.vitalion.cz/os­teoporoza/

Další odpovědi
žolik

ANO JE DŮLEŽITÝ DENÍ CVIČENÍ,PROTAHOVÁNÍ CELEHO TĚLA,JÍDLO UPRAVENÉ TAK ABY OBSAHOVALO CO NEJVÍC VÁPNIKU,MINERÁ­LI,PROCHÁZKY,JEZ­DIT V LÉTĚ NA KOLE,PLAVÁNI,SÝRY TVRDÉ,MĚKÉ SÝRI SE NEDOPORUČUJÍ,LUŠ­TĚNINY,PESTRÁ STRAVA NA ZELENINU,JSOU NA TO URČENÉ LÉKY BEROU SE JEDNOU TÝDNĚ,DÁ SE S TÍM ŽÍT.

Zdroj: ŽOLÍK