CodexCz

jak se zbavit zlozvyku??

můj zlozvyk je krouteni furt s krkem dělám to furt a už me to pěkně štve,nejde se toho nějak zbavit???a ještě něco jenom když si na to zpomenu tak to začnu dělat.

Nejlepší odpověď
zjentek

napadá mě jediné- nekruť furt s tím krkem ..nemáš tušení, kde najít tu psychickou příčinu tohoto, aby ti odborník mohl účelně poradit? ..tam bude třeba asi začít, a ne u důsledku poříčiny, kroucení není kouření ,)

Další odpovědi
celie

No přítelkyně musí mít radost.Kroutíš krkem i když projde nějaká kočka…No je to zajímavý zlozvyk.Já jsem měla zlozvyk a abych se ho zbavila tak jsem ho nahradila jiným.