Alča M.♥

Jak se zbavit trémy?

Zítra jsou příjmačky na gympl a já mám strašnou trému. Jak se jí mám zbavit, nebo aspoň ji „zmírnit“?
Doplňuji:
Opravuji:
Přijímačky

Nejlepší odpověď
Amie

sežer asi tak 15 min před zkouškou celou tabulko čokolády a budeš OK:

Další odpovědi
quentos

Od čeho je tady ta modrá lišta … přitom tě to na již zadanou otázku hodí již při jejím kladení, tak nechápu, k čemu ji potřebuješ zadávat znovu. Už tě s ní kdysi předběhla moje ségra:

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-tremy
Doplňuji:
*položením

Michal Kole

Nekolikrát se zhluboka prodýchnout.

Jako když se chceš potopit.

Kolik metrů uplaveš pod vodou pokud umíš plavat?

Budeš dělat přijímačky i z plavání ?

mosoj

Zamknout na záchod. Vidíš vídíš, kolikrát jsi tady byla upozorňována na to aby jsi se učila. Jde o holý život nejde, tak se na to takto dívej.

anonym

Někomu pomůže alkohol, jinému marihuana, nekomu už bohužel nepomůže nic.

Dračice

Čokoládu na 99 procent

Alča M.♥

RE: Amie
No jo, ale já nechci být tlustá

Alča M.♥

RE: Michal Kole
Pod vodou moc neplavu, takže asi jenom 5 metrů. Budou se dělat jenom z JČ a matiky