Theres-blue

Jak se zbavit skvrny od gumy?

Mám na červených kalhotech černou skvrnu od gumy z dětského hřiště. Sedla jsem si na takovou houpačku, která je vyrobena z takové černé gumy. Kdyz jsem vstala, v oblasti rozkroku jsem měla takové černé šmouhy. Nevíte, jak tuto skvrnu vyčistit?
Doplňuji:
Omlouvám se za slovo takové, nějak jsem si to neuvědomila.

Nejlepší odpověď
Dochy

Ač bez zkušeností, domnívám se, že by měla jít normálně vyprat. Z gumy zpravidla zůstávají jen vydrolené kousky se kterými by neměla být potíž. Nemělo by to barvit látku nějak trvanlivě.

ptáč

černé čáry od podrážek pracovních bot na dlažbě lze vygumovat školní gumou. Dejte mi palec dolů.