pe_em

Jak se zbavit podvodných sms?

Už tři dny mi chodí pochybné zprávy, ve kterých je napsáno, buďto že jsem něco vyhrála, nebo něco o vládním šoku pochybnou češtinou a odkaz zkrácený přes bit.ly, který vede na trefně nazvanou stránku smrt url. Chodí to pokaždé z jiného čísla minimálně 2× za den, takže blokace nepomáhá. Ta čísla jsou strašně dlouhá, mají asi 20 čísel. Nějaký nápad jak se toho zbavit? Existuje na to nějaká aplikace, prosím? Vlastním iPhone, ale určitě poslouží třeba do budoucna i ostatním informace o aplikaci na android. Díky

Odpovědi
Porkman

Zablokuj ty čísla, který ti píšou.

pe_em

@porkman To bylo samozřejmě to první co jsem udělala, ale jak píšu už v otázce, číslo je pokaždé jiné, takže blokace nepomáhá. Samozřejmě jim ta čísla můžou dojít, ale neočekávám to v dohledné budoucnosti. 😀