Jak se zbavit depky, aniž bych musel papat lásky, které mi předepsala pani doktorka?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Jestli ti tvoje paní doktorka předepisuje na depku lásky, prosím o kontakt na ni.

Další odpovědi
Alesh

Jít do lesa, sportovat, nesedět doma a nepřemýšlet jen o sobě, nadělat si skutečné problémy a pak je řešit.

venkovan

Odstranit příčinu depky. A do té doby užívat prášky od doktorky.

žolik

Pani doktorka má pravdu,láska stačí se být optimista mýt srovnané požadavky,procház­ky,najít něco co máš ráda a bude to bez patáku to je k ničemu,je to na pendrek…

Zdroj: žolík

BandiOl

V mnoha případech pomůže pouze medikament. Pokuste se ale udělat vždy „něco navíc“. Ideální je mít kolem sebe hodně optimistů – je to nakažlivé.

Lékárna

Deprese je regulerní nemoc,není to žádné stigma.Důvěřujte paní doktorce a léčbu dodržujte.Pomůže Vám to.