DNM

Jak se zbavit cvrčka?

Zdravím, máme doma anolise dříve jsme je krmili cvrčky, to jsem zatrhla, protože stále cvrkali a nebylo možné usnout. Už tak 4 měsíce je krmíme sarančaty a podobně. Dnes ráno jsem klasicky rosila. Večer jsem si šla lehnout a co neslyším, cvrkot! Absolutně ho nemohu najít a kvůli cvrkani nemůžu spát. Koukala jsem, ze jsou různé i elektrické odpuzovače, ale máme i hada. Jak správně použit Biolit, aby nijak nepoškodil naše zvířata? Případně jaká je další možnost?

Předem moc děkuji za odpovědi. Nejsem v hubení moc zběhlá a dělám to nerada, ale opravdu bych se ráda vyspala.

Odpovědi
zbyndo

Chudáčik cvrček,buď slúžil ako potrava,a keď nebol ani na to dobrý,tak na likvidáciu.Skús použiť nejaký chránič, tlmič zvuku,alebo cvrčka vnímať ako uspávaci prostriedok.Inak chápem, keď niečo ruší už aj tak problematické zaspávanie,je to ťažké.No,moc som neporadil

autacek

Nataháš si domů havěť a až se rozleze tam kam nemá, se divíš. Navíc co jiného si od toho mohla čekat, je to cvrček, tak cvrká.

Tenhle vetřelec se naštěstí dožívá jen 1–2 roky, tak že jestli nemá k dispozivi samičku, máš od něj poté pokoj.

Bobek 2

Zkoušeli jste cvrčka vyhubit koronavirem?