zjentek

moucha domácí? Jak může bejt moucha domácí?

..a chybí kategorie hmyz

Nejlepší odpověď
johana 56

Moucha domácí je pěkná potvora.Sice nemá dlouhý život,ale množí se hoodně rychle.

http://www.ezo­o.cz/zvire.php?zvi­re_id=94

Další odpovědi
zzzlatokopka

Jo, ta kategorie tu vážně chybí:-(((ooo

marci1

Řekla bych, že proto, že se vyskytuje převážně v lidských příbytcích a jejich okolí. 🙂 Ten hmyz tu fakt chybí, zvláště některým. 🙂

anonym

Základní podmínka domestikace

Za domestikovaný se považuje takový druh,který je za uvedených podmínek chován po dobu 30 let nebo po dobu 30 generací.Zá­kladní podmínkou domestikace však je,že člověk kontroluje rozmnožování (tj.připouštění u zvířat),tím z chovu vyřazuje pro člověka nevýhodné jedince a takto mění (šlechtí) genofond šlechtěného druhu. Domestikace je procesem, kterým se nahrazuje přirozený výběr výběrem hospodáře.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Do­mestikace#Z.C3­.A1kladn.C3.AD_pod­m.C3.ADnka_do­mestikace

orwell

Tak to slyším poprvé. To že je domácí lakomec, nelida, zmetek, vůl,…, to všechno jsem už slyšel, ale že je moucha, to jsem ještě neslyšel.

Děda Louda

Úplně stejně, jako zahraniční.

anonym

Kategorie je tam,zvířata-ostatní.