Jak se zbaví můj kamarád Michal vyrážky na zadku? Je to hnisavá vyrážka a smrdí.

Nejlepší odpověď
venkovan

Slunce a vítr.
Po neděli má být hezky, bude stačit když z okenka autobusu či vlaku při cestě do školy či práce vystrčí holou zadnici ven.
Přitom ještě musí 7 krát otočit malíčkem levé ruky doprava a prsteníčkem pravé ruky 10 zakývat a zvolat " Hury, hury, nechci na zadku takové prdy".
Slaboši sice chodí k doktorovi, ale kamarád michal je zřejmě odolný chlapec. Jinak by byl dávno u lékaře kožaře (zpravidla spojená profese i s pohlavními nemocemi).

Další odpovědi
stana73

Moje kočka to měla taky a chcípla :)))) Promiň,ale co jiného na to odpovědět?

ReHu

A proč nejde tvůj kamarád Michal k doktorovi?
Jak tady máme vědět, co to je za vyrážku či z čeho ji má.

roxy52

Mám dojem,že ten kamarád tam měl tu okurku,jak tady byla položená otázka.Už je díkybohu vymazaná.Mám pocit,že tady s někým hodně mlátí puberta.

elektrikář

Někdy pomůže kamaráda zakopat do hnoje.