Jak se začlenit do společnosti?

Nejlepší odpověď
marci1

Člověk rozhodně nemůže zůstat sám doma. Musí chodit někam mezi lidi, jinak se bude cítit špatně. I když půjdeš jen na procházku, neboj se na sympatické, lucidní lidi promluvit. Před chvílí jsme se vrátili z lesa, mluvili jsme tam asi s deseti lidmi, pejskaři, strážníky na koních, dětmi. Člověk potřebuje kontakt s jinými lidmi. 🙂

Další odpovědi
anonym

Jdi někam na pívo, nebo na zábavu, na dovolenou, do lázní, nebo tak něco. Chceš si najít kámoše, nebo ženu, to je jedno, s kde kým se můžeš seznámit, se zajímavými lidmi, já nevím, co je u tebe za problém, zajít někam s lidma z práce, nechodí oni někam? U mě v práci jsme chodívali v pátek na kuželky, tam jsme si pokecali všichni se všema, z týhle otázky toho moc nevyčtu.

anonym

Chovat se jako ostatní členové společnosti.
Ze ´začátku´.
Později se – ve vybraných parametrech, chovat lépe (více, důrazněji), než ostatní.
😉
Stojí ti to za to?

anonym

mowla, nejsem stádní typ.