Marty22

Jak se zachovat kdyz přitelkyni vulgárně obtěžuje kluk?

Mám přítelkyni a píše jí jeden kluk že by ji mr*al, že by ji rozj*ebal ku*du a podobne vulgární nadávky, co s tím delat?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Kam ji píše? Pokud na FB, ať ho zablokuje, pokud by dál obtěžoval, může se obrátit na policii.

Dát mu do držky je mnohdy to nejrychlejší řešení, ale může se obrátit proti vám.

Další odpovědi
Awe

Rozbít mu hubu nebo ingnorovat…Jiné řešení prostě není

klumprt

Důrazně si s ním promluvit bez fyzického napadání, pokud možno. Pokud by to nepomohlo, zvážit oznámení na PČR, neboť se zdá, že by to mohl být přestupek. V případě, že by jeho dotěrnost byla obzvlášť rozvinutá (např. desítky SMS každý den), by mohlo jít i o trestný čin.

Hlada

Ignorovat. Žádné nebezpečí jí nehrozí. Jakákoli reakce je právě to, proč jí píše.