Avatar uživatele
anonym

Jak se zachovat, když potkám v přírodě divoké prase.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kablik, Greneia, kapka před 4953 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Když by to byla svině s mladýma,utí­kat,lézt na strom,ona okamžitě útočí.Brání prcky.
Zažil jsem to, je to ohromný fofr a jde o život.
Hlavně nedělat mrtvého,mohlo by se to stát skutečností.
Něco jiného by bylo,mít u sebe bazuku.Ale tu většinou do lesa nenosím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

choď na procházky do lesa s vlkem nebo medvědem 🙂 … přesto že je pro prase člověk s přehledem největší nepřítel tak tihle dva týpci ho dokáží zpacifikovat i bez střelné zbraně.

Když budete dělat velký hluk (nos s sebou třeba rolničku 🙂 nebo choďte do lesa se psem ) prase vás uslyší z dálky a možná se na vás připraví spíš ústupem než náhlým útokem, je to přeci jen zvíře spíš plaché a útočí hlavně pokud je zraněné nebo chrání mladé … Jinak ale není rozumné s divokým prasetem poměřovat síly, hodně toho snese a své kly nemá na ozdobu.

Pokud není viditelně agresivní, kliď se mu z cesty … pokud je agresivní kliď se mu z cesty RYCHLE – vylez na nejbližší strom, přelez nejbližší plot, zavři za sebou nejbližší dveře, prostě mu zmiz z dosahu. Good luck!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Když potkáte,nebo uvidíte divočáka tak si odnesete z lesa hezký zážitek.Bát se nemusíte to prase za Vámi nepůjde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gwen

Vylézt na nejbližší strom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffinek

Utíkat jako oživot protože jde o život hlavně když je to prasnice s mláďaty ale nejlepší je vylézt na něco co nevyskočí prase.. strom, přeskočit plot, vylézt na krmelec,prostě t co máte po ruce..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dôležité je hlavne pred Vianocami, nechodiť rezať do lesa stromček – viď reklamy z minulého roku.
Pokiaľ sa správate ticho v lese, väčšinou sa vám zver vyhne. Ak by sa takýto prípad ale stal (zriedkavo), vylezte na strom a trpezlivo čakajte, kým neodíde. To prasa sa bojí viac, než vy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Ani jsem netušila, jak umím lézt po stromech a při setkání s prasátkem jsem šplhala jak veverka. Je pravda, že nejdříve jsme se setkali z očí do očí a pak jsme se oba obrátili a upalovali směrem od sebe. Já na ten strom a ono značně vyplašené na druhou stranu. Dodnes nevím, kdo byl vylekaný víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mirka151

HONEM VYLÉZT NA VYSOKÝ STROM!!!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Petunka17

já stála ztuhlá jak nevim co a prase nakonec uteklo…naštěstí bylo samotný…kdyby sebou měla mláďata,tak zdrhám co mi síly stačí 😁

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek