terira

Jde mému křečkovi o život?

Hrála jsem si s křečkem a všimla jsem si že mu teče krev ze zadečku. Ke sice už starší ale pomozte mi......

Nejlepší odpověď
ivzez

Teriro, o život jde každému zvířeti každého majitele, který
před návštěvou veterináře dává přednost radám z internetu.

Můžeš mi nějak rozumně vysvětlit, proč svého křečka
necháváš trápit, proč už jsi s ním nešla k veterináři?

Další odpovědi
Drap

Po netu ti nedokáže nikdo přesně odpovědět. Pokud chceš mít jistotu, zajdi za veterinářem

marci1

Nejlépe navštívit veterináře. Podobná otázka a odpověď :
"Může mít buď problém s krvácivostí a nebo to nejhorší a to je nádor někde v dutině břišní. Zkuste mu dávat vitamín C, ale obávám se, že se o moc nezlepší.:-))
http://www.animal-rescue.cz/vete­rinarni-poradna/index­.php?prispevek=12

Mc Merkurion

Pumík: seš normální? takovýhle rady děcku! dyť je to na nahlášení…

anonym

…omlouvám se, stačí pouzdro na mobil…taky mi z řiti tryskala krev nemyslete si!