Avatar uživatele
Krčálek

Jak se vlastně změnila země po atentátu 11. září?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4372 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Když jsem v přímém přenosu sledovala dění v USA ten den,měla jsem strach,že vypukne válka.Asi tak,když jsem jako dítě sledovala obsazování naší země Rusáky.Prostě jsem se bála.Dnes je to po letech, bez ohledu na tisíce lidských zmařených životů, spíš o těch kontrolách na letištích…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

geologicky sa nezmenilo nič.
Politicky: pohľady politikov i bežných občanov vo veľmociach sa zamerali na konflikt v islámskych štátoch. Zvýšili sa výdavky (a zisky zbrojárskych firiem) na obranu proti terorizmu. V súvislosti s tým sa zvýšila i finančná zaťaženosť občanov zúčastnených i nepriamo zúčastnených štátov.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

A měla by se nějak měnit ? Kdo ví jak to všechno doopravdy bylo ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

Zem nijak.
A krajiny (štáty) sa tiež nezmenili, pokiaľ neberieme v úvahu niektoré drobné úpravy povrchu v Afganistane.

Zmenilo sa myslenie ľudí, vypukla hystéria, konečne po skončení studenej vojny militaristi našli ospravedlnenie pre svoje chúťky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Podle toho, kterou zemi myslíte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
muhamed

Sice to neni o zmene, ale podivejte se na dokument „pravda o 11 zari“ co jsem to videl tak novinarum atd… uz nebudu verit nic sou to kurvy americky sami to na sebe ušili a buh vi jestli bin Ladin vubec existoval

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek