Pokročilý

Jak se vlastně změnila země po atentátu 11. září?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Když jsem v přímém přenosu sledovala dění v USA ten den,měla jsem strach,že vypukne válka.Asi tak,když jsem jako dítě sledovala obsazování naší země Rusáky.Prostě jsem se bála.Dnes je to po letech, bez ohledu na tisíce lidských zmařených životů, spíš o těch kontrolách na letištích....:D

Další odpovědi:

Zlatý

geologicky sa nezmenilo nič.
Politicky: pohľady politikov i bežných občanov vo veľmociach sa zamerali na konflikt v islámskych štátoch. Zvýšili sa výdavky (a zisky zbrojárskych firiem) na obranu proti terorizmu. V súvislosti s tým sa zvýšila i finančná zaťaženosť občanov zúčastnených i nepriamo zúčastnených štátov.

Zlatý

A měla by se nějak měnit ? Kdo ví jak to všechno doopravdy bylo ?

Zlatý

Zem nijak.
A krajiny (štáty) sa tiež nezmenili, pokiaľ neberieme v úvahu niektoré drobné úpravy povrchu v Afganistane.

Zmenilo sa myslenie ľudí, vypukla hystéria, konečne po skončení studenej vojny militaristi našli ospravedlnenie pre svoje chúťky.

Zlatý

Podle toho, kterou zemi myslíte.

Pokročilý

Sice to neni o zmene, ale podivejte se na dokument "pravda o 11 zari" co jsem to videl tak novinarum atd... uz nebudu verit nic sou to kurvy americky sami to na sebe ušili a buh vi jestli bin Ladin vubec existoval

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3360
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1451
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1078
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.