Rokio

Jak se vám líbí tato květina?

zdroj obrázku: zahradnictvinym­burk.cz

Odpovědi
paul1

5 - nedostatečný

Nevím, o kterou květinu jde. Ale každá živá květina je krásná.

Porkman

5 - nedostatečný

Rokio

poznámka: Obrázek se mi nepodařil vložil, tak přikládám odkaz (píšu o první kytce na googlu – úplně nahoře vlevo): https://www.go­ogle.com/sear­ch?tbm=isch&hl=cs&sou­rce=hp&biw=&bih=&q=kv%C4­%9Btina&gbv=2&oq=­kv%C4%9Btina&gs_l=im­g.3...2542.5730­.0.5990.15.8.0­.2.0.0.160.916­.2j5.7.0....0­...1ac.1.34.im­g..13.2.224.TbLvvc7JLE0

cochee

To přikládáš blbě, on totiž Google zobrazí každému něco jiného, důvody zde nebudu probírat.

Drap

Nelíbí, neni to kytka, ale kus plastu. Líbí se mi ta devadesátádruhá.