Jak se Vám líbí, když partner/partnerka mluví o bývalých?

Ahoj, máte někdo zkušenost s tím, že partner občas mluví o svých bývalých vztazích (tedy to je normální), ale detailněji? Jako že: kolik měl partnerek, kde se milovali, jestli uměly vařit atd. Jsem dost tolerantní, ale tohle mě vždycky překvapí. Z jeho slov nezní, že je chce zpátky, spíš je dost ukecaný a mele a mele... Je mu 40 (mně 33), takže žádný mladý kluk.
Doplňuji:
Pořád čekám, až vyčerpá témata bývalých a už se opakuje, takže jsme asi na konci ;-)
A ano, zkusila jsem mluvit o svém bývalém - a nebyl unešený, to opravdu funguje.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Normálně mu řekni, ať se brzdí, chlapům nemůžeš naznačovat, oni to nechápou, na ně musíš na přímo.

Doplňuji:
Témata nevyčerpá, on je zopakuje, musíš fakt na přímo.

Další odpovědi:

Zlatý

No,nemá se o tom mluvit.

Zlatý

Ne - to by si neudělala...
;-)))
Doplňuji:
K Doplnění:
Já bych jí/si to taky neudělal...
;-))

Stříbrný

No, člověk s partnery stráví nějaký čas a leckdy dlouhý a významný. Prostě to k partnerovi patří, nedá se to odpárat. Pokud je to s mírou a nejde o srovnávání s tebou, pak bych to neřešil.

Zlatý

no,z vlastní zkušenosti vím,že to není zrovna dobrý nápad mluvit o bývalých partnerkách. On si to člověk ani někdy neuvědomí a nechápe co že je na tom tak moc špatnýho mluvit o tom co bylo někdy s někým předtím-ovšem do tý doby než začne mluvit o bývalých partnerech i ten druhý ...až pak člověk pochopí...

Stříbrný

Tak já bych generelně neřekla, že se o tom nemá mluvit...spíš příjde na to jak - a o čem. Snad jsi mu řekla, že tě s tím jen nervuje, že to je na nic - a pak příjde na to, jak se to dál vyvíjí...Možná máte málo společných aktivit, o kterých by se pak dalo mluvit :D

Zlatý

Kdyby s tím ten můj začal, oplatila bych mu stejnou mincí.

No radu ti nedam,ale mam ten samí problem.Je mi 30mam prítelkini o 9let starší a také je nabitá.A začínám být taky trochu zoufaly.Takže asi čím je člověk starší ma tendenci zdelit sve uspěchy.Ale už vubec neuvažuje nad tím že to druhe polovičce leze už druhym uchem ven.

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Zzzlatokopko - sprááávně - s chlapama se nesmíte ´patlat´ - všechno napřímo a ideálně holou větou...
;-))

Bronzový

zzzlatokopka

Třeba takovou "Drž hubu" :-DDD

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.