Stříbrný

Jak se vám líbí další příspěvek pro aspoň trochu lepší náladu?

Začala jsem správně otázku slovem "Jak", tak nevím, jestli jí zas nějakej zapšklej špatně vyspanej admin, bojkotující jakoukoliv zábavu, nesmaže. Chápou vůbec, že takhle přicházejí o návštěvníky tohoto serveru? A milion domácích úkolů každý den se zde řešit může???
Doufám, že se vám to zobrazí správně, kdyby ne, tak mi to napište.:-)

http://leteckaposta.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Líbí moc :-) snad jsem odpověděl správně dle kodexu a nikdo mou odpověď nesmaže :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Už jsem viděl, dobrý

Zlatý

paráda už jsem si to víídeo uložila ☺
hledej dál !!

taky se mi to stalo .

Máš pravdu, pusinko50, někdo je tu zapšklej a špatně vyspanej, bojkotující zábavu. Jenže to podle mne rozhodně není admin. Ten mi kdysi napsal, že naopak o zábavu na Odpovědích.cz mají zájem. Chtějí, aby se zde lidé bavili. Proto tu také je tato kategorie. Ta bude spíš trnem v oku lidem, kteří se bavit opravdu neumí, a když už to udělají, tak nad jejich druhem zábavy zůstává člověk stát v němém úžase.
Správně to napsal drap. Kdo se neumí bavit, je vlastně chudák.Takové škodolibé, zapšklé podivíny je důvod litovat. Humor je solí života a obzvlášť je ho zapotřebí v dnešní době, kdy k sobě mají lidé dál, mají nesrovnatelně více problémů a starostí. Čím se dá nejlépe odreagovat? Přece smíchem.
Ten nám tady někdo chce upírat.
Buď tak hodná, pusinko, a napiš adminovi, aby Tvé příspěvky vrátil. Mají tady své místo a jsou tu třeba.
Škoda je, že drap v tomto směru podlehl nátlaku a už sem nic na obveselení nevkládá. Dobrého humoru je tu jako šafránu a možná i toho by se tu našlo víc. Nedej se otrávit.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.