Jak se upravují fotky?

Jak se upraví fotky, když chci mít celou fotku černobílou fotku, ale nějakou část zvýrazněnou, jako třeba ať svítí oči nebo tak…?

Nejlepší odpověď
WeeBear

K tomuto používám PhotoFiltre. Vše, kromě části, kterou chci barevnou, označím polygonem a dám do černobíla a zbyde mi pak už jen ona barevná část. 🙂

Další odpovědi
Đšáša <3

zkus to na photoshopu

lukas.zmizik

fotky se upravuji v grafickem editoru, jako napr. photoshop a konkretne to v nedavne dobe popularni zvyraznovani jedne barvy v cernobile se dela tak, ze musis presne pomoci nastroje „vyber“ vybrat mista, ktera chces nechat barevna a to, co zbude nevybrane, prevedes do cernobile…pripadne na to barevne pouzijes nejaky filtr a vice barev sladis do jedne barvy…

dnes uz to tolik popularni neni, jelikoz kdyz se do toho poustela spousta radoby umelcu, stava se z toho spise kyc – netvrdim ale, ze tim je ztracen vsechen prostor pro zajimave napady