jakho

jak se stát slavným

možná trochu bizardní otázka jak se stát slavným třeba zpěvákem?

Nejlepší odpověď
kokoťenko

A proč zrovna zpěvákem,mnohem jednoduší,je stát se politikem,udláš pár průšvihů a jsi slavný raz dva.

Další odpovědi
anonym

Vezmi si příklad z Herostrata.

BENYTA

Slavný může být kdokoli,třeba Kajínek,mimochodem věřím v jeho nevinnu,ty jsi to myslel jinak,třeba budeš slavným zpěvákem,ale má to jeden háček,musíš umět zpívat…

Nuk nuk

V dnešní době to lze poměrně rychle pomocí nějaké soutěže typu Superstar…a pak získat smlouvu s dobrou agenturou, která Vás bude zastupovat a „prodávat“.

ReHu

Ano, ano, po soutěži typu Superstar budeš slavný.
Asi tak 2 měsíce.
Pokud nebudeš umět něco skvěle. Musíš mít také píli, umět se chovat, neskočit na lep podvodníkům, mít dobrého manažera, .....

Ocko0001

Porádím ti skus tedka jak bude ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT

Blecha

To se musíš dobře narodit …

anonym

A co treba neco vymyslet,napsat atd…

Wolf_Net

nebo to zkus jako Usáma 🙂