Jak se stát modelkou?

Jaký je první krok k modelingu? Je mi 13 let a chci být modelkou. Dost jsem o tom přemýšlela a jsem rozhodnutá... Jen nevím jak začít.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Nejprve si ujasni, jestli k tomu máš předpoklady. Tj. idealní váhu, výšku, míry..I když ve třinácti je to ještě celkem brzy na posouzení. No a musíš se podívat do nějakých modelingových agentur, zeptat se., Uvědom si, že nebudeš stíhat modeling + školu, takže opravdu o to stojíš?

Další odpovědi:

Zlatý

Musíš být fotogenická a musíš vypadat "normálně", ne jak "sud" nebo anorektička.

Taky je dobré umět plavat, tím si zformuješ postavu, ale musíš plavat svižně (alespoň 1,5 až 2 m/s, stylově správně a alespoň půl hodiny v kuse)

Taky je dobré se umět potápět na nádech s otevřenýma očima a bez zacpaného nosu, protože některé modelky se fotí pod vodou i když to je už trochu extrém.

Určitě je ve tvém okolí nějaká agentůra, podíval bych se na jejich internetové stránky a rodičům bych dal přečíst to právní pojednání, protože smlouvu musí podepsat oni a peníze taky budou dostávat oni

A taky by to chtělo zvýšit osobní hygienu, zvlášť, když se budeš ukazovat v prádle, které odhaluje tvé tělo, např. nějaké minisukně, nějaké nátělníky, minitrička

A nezapomeň na čištění zubů, po každém jídle a 3 minuty. Modelka se musí pořád usmívat a přitom zuby jsou vidět a nedělalo by ti reklamu, kdyby jsi na zubech měla kus koření z jídla nebo jsi měla zuby jiné barvy než bílé, např. obarvené od čokolády.

Pokročilý

To sice nevím,ale posílám nějaký odkaz kde schání modelky.Třeba se tam něco víc dozvíš.

Zdroj: http://www.prace.cz/pd/2897566 18?rps=79&section=2

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2412
Zlatý Drap 1486
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 490
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.