flodur2933

Jak se správně uržuje JELENICE?

Jak postupovat při údržbě jelenice aby zůstala měkoučká a vláčná.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Čas od času vyprat ve vlažné mýdlové vodě a usušit při pokojové teplotě.

Další odpovědi
marci1

Stačí jelenici vyždímat a nechat vysušit. Nesušit však na slunci nebo topných tělesech. Čistit jen mýdlem, ne chemickými přípravky. 🙂

zjentek

V lékárně maj přípravky přímo na intimní hygienu.

Emefej

zjentek > dotaz zněl, jak udržet vláčnou jelenici, nikoliv bembeřici.

zjentek

tak vona bembeřice není hlava?
Posledně jsem se na úřadě báby ptal, co v tý bembeřici nosí ..aha, no nic, pozdě, už tam nejdu.