zjentek

Jak se správně nazývá šátek okolo krku, kterému se běžně říká palestina?

Nejlepší odpověď
cappuccino

kefíja

Další odpovědi
Emefej

V armádě se to nazývá šemag.

tituly

Úplně snadno to vyhledáš. Stačí to namísto zde, napsat třeba do googlu.

aliendrone

Palestina? 😮 Pokud by to bylo při předávání prstenu (s alespoň jeden a půl karátovým briliantem, VVS1, princess cut), tak by to mohla být BLONDÝNA (obecně by to mohla být ŽENA). Ale jinak nwm. 😉 😁 😁

elkon

Někteří líní lemplové čekají až za ně vše vyhledá někdo jiný.

Ametyst

Elkone, každy nemá nebo nepoužívá Google, který stejně odpoví, co se mu hodí. Položit otázku je legitimní. Pokud na ni neumím odpovědět, mlčím a nekádruju.

elkon

Ametyst, není jen Google.

tituly

Nebo si o tom chce pokecat, vidět názory, poznatky a rozjet diskuzi. 👌 Stojí o sociální interakci. Jako obyčejná otázka, na kterou je jednoduchá odpověď, se to může jen maskovat.

Podle mě sem plno lidí chodí, jen aby měli (nějaký) sociální kontakt, klidně i negativní. I ti zapšklí, ti, co neposkytují pomoc a rady, ti, co se tu chodí vyřádit, mastit ego, káráním a poučováním ostatních. A tak podobně. Tipuji větší polovinu stálých uživatelů.