Banshee

Jak se snáší anglický mastiff s ostatními psy?

A co konkrétně s bílým švýcarským ovčákem?

Nejlepší odpověď
anonym

Anglický mastif patří mezi plemena, která potřebují odmala důslednou socializaci.
Jsou poněkud „pomalejší“ v úsudku, ale dovedou mít nečekaně rychlé reakce, což
při jejich hmotnosti může překvapit. Ačkoliv působí rozvážným dojmem, zdání mnohdy klame a vyskytují se mezi nimi i jedinci, kteří jsou mrzouti a nemají rádi rozruch. Není to rozhodně plemeno pro začátečníky.
Doplňuji:
Mastify chovám, pokud budeš chtít konkrétní radu, napiš mi vnitřní poštou.

Zdroj: vlastní zkušenost

Další odpovědi
www

Všeobecně se s ostatními psy snáší dobře, jakoby si byl vědom své velikosti, nebere je jako konkurenci.
Samozřejmě, mohou se potkat dva psi, kteří se „nemusejí“ a vše je trochu jinak. Osobně bych problémy při rozumné péči vůbec neočekával.

Zdroj: anglicky-mastif.hafici.cz/

Braník

http://anglicky-mastif.hafici.cz/
kolega ho měl,ale moc bych mu nevěřil,našel si jednoho pána v domě a k ostatním se choval dosti odměřeně.