Pecka

Jak se rozmnožují viry?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vi­rus

Viry nejsou schopny samostatné existence bez hostitelské buňky, tedy přesněji nejsou schopny se bez hostitelské buňky reprodukovat. Buňka slouží pouze jen jako biologická továrna a sklad náhradních dílů potřebných pro vznik nových virů. Po splnění této role dochází k vypučení z buňky (a případně její destrukci) a nové viry se šíří dál i mimo napadený organismus.

Další odpovědi
led

Miroslavova odpoveď sa týka aj počítačových vírov. K tomu dopomáha aj ľudský nezáujem o bezpečnosť, zvedavosť a chamtivosť.