bolak

Jak se režim stavěl k šimkovi s grosmanem?

Nejlepší odpověď
NikkiHeat

Netvrdím, že to byla záležitost režimu ale určitě byli nějakým způsobem korigováni a někdo musel jejich představení schválit. Určitě se to děje obdobným způsobem i dnes. Nejde jenom o politiku v dané scéně ale také třeba nevhodnost apod.

Další odpovědi
led

Tak ako aj iní, pracovali pod hlavičkou divadla a pod hlavičkou umeleckej agentúry (akosi mi vypadol z hlavy názov, na Slovensku to bol napríklad Slovkoncert). tieto organizácie aj schvaľovali ich program a vystúpenia. Hrali dokonca aj počas svojej základnej služby, na čo ich veliteľ ešte dlhé roky spomínal. Oni tiež, použili jeho meno viackrát aj vo svojich skečoch.

Drap

Stále vystupovali. Neměli žádný čas zastavenou činnost.